Potrzebujesz gotówki?
Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe - Poznań

Oprócz kredytów hipotecznych zajmuję się też pomocą w zakresie kredytów gotówkowych. Zatem jeśli szukasz eksperta, który pomoże wybrać Ci odpowiedni bank skontaktuj się ze mną, a umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, na którym postaram się poznać Twoje potrzeby oraz dobrać optymalne rozwiązanie.

Czym jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to udostępnione najczęściej przez banki lub instytucje finansowe środki finansowe, które kredytobiorca otrzymuje na określony przez siebie cel. Jego umowa z kredytodawcą obejmuje regularne, najczęściej miesięczne raty o ustalonej wysokości, które spłaca do momentu całkowitego oddania sumy kredytu gotówkowego wraz z ustaloną wysokością odsetek.

Raty równe czy malejące?

Większość kredytów gotówkowych udzielana jest w ratach równych. Raty równe są znacznie korzystniejsze dla osób, które nie mają pewności, że uzyskają odpowiednią zdolność kredytową by otrzymać zgodę na udzielenie pożyczki. Opłaty miesięczne w przypadku równych rat pozostają niezmienne przez cały okres umowy, łatwo więc zaplanować domowy budżet. Raty malejące z upływającym czasem stają się niższe. Warto pamiętać, że kilka pierwszych rat jest znacznie wyższych, a otrzymanie zgody kredytowej jest trudniejsze ponieważ wymagana jest wyższa zdolność kredytowa. Największą zaleta jest niższy koszt kredytu w porównaniu do kredytu z ratami równymi.

Zabezpieczenie kredytu

Kiedy bank udziela osobie potrzebującej gotówki kredytu, ta musi na różny sposób zagwarantować, że spłata kredytu w całości będzie możliwa. W zależności od banku i wysokości pożyczonej sumy istnieją inne rodzaje zabezpieczenia (lub brak – bank opiera się na samej zdolności klienta do spłaty kredytu). Najczęściej odpowiedniej wysokości dochód zapewnia zdolność kredytową na wnioskowaną kwotę kredytu (dzięki czemu zabezpieczenie nie jest wymagane). Mogą też występować zabezpieczenia rzeczowe (np. samochód), czasem rozwiązaniem jest poręczenia innych osób. Warto pamiętać, że reklama taniego kredytu gotówkowego może być tak naprawdę droższym kredytem od kredytu, który nie jest w promocji (docelowa spłata może pochłonąć więcej środków niż w innych kredytach). Warto zwrócić uwagę na wymagania, jakie bank stawia przed klientem chcącym skorzystać z takiej okazji, promocji. Zdarza się tak, że wymagane będzie od nas ubezpieczenie, którego opłaty potrafią znacząco zwiększyć koszty takiego promocyjnego kredytu. Rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego eksperta finansowego, który lepiej przeanalizuje warunki pożyczki, pomoże porównać różne oferty rynkowe i dobrać najkorzystniejszą ofertę.

Dobry ekspert

Na czym polega pomoc przy kredytach gotówkowych? Przede wszystkim na doborze najlepszej dla klienta opcji finansowej, spośród różnych źródeł takiego rodzaju pożyczek. Sprawdzi zdolność kredytową w poszczególnych bankach. Wybór jest duży, często spotykane są też podejrzanie atrakcyjne warunki, co może się skończyć stratą finansową. Ekspert jest w stanie przeanalizować aktualne oferty na rynku i indywidualnie dobrać optymalną i naprawdę korzystną dla danego klienta. Działam głównie w Poznaniu oraz okolicy.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest na dowolny cel konsumpcyjny, bez zabezpieczeń typowych dla kredytu hipotecznego, udzielany przez bank , na okres do 120 miesięcy. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się najczęściej prostą procedurą badania zdolności kredytowej (często wystarczy dowód plus zaświadczenie o dochodach od pracodawcy) oraz szybką decyzja banku i przekazaniu środków klientowi .

Kredyt konsolidacyjny

To kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę innych zobowiązań , często można otrzymać dodatkową kwotę kredytu z przeznaczeniem na dowolny cel.

Send

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis nisi tincidunt, molestie nunc vulputate