Potrzebujesz kredytu dla firmy?
kredyty dla firm poznań

Kredyty dla firm - Poznań

Jeśli Twoja firma jest zlokalizowana w Poznaniu lub okolicy i potrzebuje wsparcia finansowego a Ty nie wiesz gdzie się udać i od czego zacząć, skontaktuj się ze mną. Od ponad 11 lat zajmuję się udzielaniem kredytów dla firm. Moimi Klientami są zarówno małe przedsiębiorstwa jak i wielkie korporacje, z którymi współpracuję do dziś. Kredyty dla firm stanowią jeden z podstawowych elementów mojej eksperckiej działalności. Zadzwoń lub napisz do mnie a ustalimy termin spotkania. Działam na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Co zyskasz kontaktując się ze mną w sprawie kredytu? Przede wszystkim możesz liczyć na fachową pomoc w wyborze najlepszej dla siebie opcji kredytowej. Oznacza to absolutnie najbardziej korzystne finansowanie rozwoju Twojej firmy, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie budować jej kapitał, inwestować w środki trwałe, a tym samym, docelowo, czerpać z nich zyski. Kredyty dla firm mogą finansować np. wyposażenie biura, w tym specjalistyczne maszyny i sprzęt, dzięki któremu codzienna praca jest wydajniejsza, efektywniejsza i bardziej opłacalna. Zakup większej ilości maszyn, sprzętu elektronicznego czy specjalistycznego oprogramowana pozwala też na zatrudnienie większej ilości pracowników, dzięki czemu firma stale się powiększa. Kredytowanie sprzętu firmowego może więc bezpośrednio wpłynąć na rozwój firmy.

Przy wyborze kredytu dla firmy i formy jego spłaty, ogromne ważne jest branie pod uwagę możliwości firmy w jego spłacie. Jest to bardzo indywidualny wybór, uzależniony od płynności finansowej, możliwości rozłożenia spłaty na optymalną ilość rat oraz przede wszystkim poznania wielu możliwości dla kredytobiorcy, co umożliwia właściwy ekspert. Dzięki temu firma otrzymuje wyselekcjonowaną ofertę kredytową, korzystną dla niej formę spłat oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności kredytowych. Przede wszystkim jednak, na każdym etapie procedur związanych z formalnościami kredytowymi, dzięki mojej pomocy, firma otrzymuje stałą opiekę, aż do uzyskania środków kredytu. Dzięki temu cały proces przebiega szybciej, sprawniej i bez niedogodności czy niedopatrzeń.

Moim głównym celem jest umożliwienie rozwoju firmom, które decydują się na możliwość finansowania ze środków uzyskanych drogą pożyczki. To właśnie te środki często decydują o kolejnych inwestycjach, większych możliwościach i rozmachu rozpoczynanych przedsięwzięć, a tylko takie działania generują rozwój firm. Brak środków może powodować, że firma nie ma możliwości działania, kredyt sprawia, że może się rozwinąć.

Kredyt dla firm przeznaczone są na sfinansowanie bieżącej działalności firm, bieżących wydatków lub na inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa.

Pożyczka gotówkowa
lub kredyt gotówkowy dla firmy

Daje elastyczny dostęp do gotówki, firma ma możliwość jej wykorzystania w miarę potrzeb płatniczych, co pozwala zagwarantować płynność finansową firmy

Kredyt w rachunku bieżącym
linia w koncie firmowym

Kredyt ten można przeznaczyć na aktualną działalność przedsiębiorstwa (np. na zakup wyposażenia, towaru), jest spłacany przez firmę w ratach kapitałowo-odsetkowych, rozłożonych na średni lub długi okres kredytowania.

Kredyt obrotowy

Przeznaczony na sfinansowanie nowej inwestycji dla firmy, podnoszącej wartość majątku trwałego przedsiębiorstwa . Udzielony może być nawet na 20 lat, zabezpieczony najczęściej nieruchomością (np. mieszkanie, biuro, hala, biurowiec, działka itd.), często dodatkowym zabezpieczeniem jest poręczenie funduszu gwarancyjnego lub banku BGK. Może być przeznaczony na:

  • - zakup, budowa lub rozbudowa obiektów,
  • - modernizacja, adaptacja, remont nieruchomości komercyjnej
  • - zakup lokalu przeznaczonego na wynajem lub odsprzedaż
  • - zakup środków transportu, maszyn, urządzeń
Kredyt inwestycyjny

wieloletni kredyt zabezpieczony nieruchomością przeznaczony na finansowanie dowolnego celu związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dodatkowo można kredyt hipoteczny dla firmy przeznaczyć na:

  • spłata zobowiązań z tytułu kredytów, pożyczek i limitów
  • refinansowanie wydatków inwestycyjnych poniesionych w okresie ostatnich 12 m-cy
  • konsolidacja kredytów
Pożyczka hipoteczna dla firm

Kredyty dla firm udzielane w formie linii kredytowej zabezpieczonych hipoteką, nawet do 20 lat.

Linia kredytowa zabezpieczona dla firm

Send

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis nisi tincidunt, molestie nunc vulputate